Siatki separacyjne dla gospodarstw szkółkarskich

Firma Met-Szyk specjalizuje się w produkcji arkuszy siatek zgrzewanych z drutu. Charakteryzują je wysoka wytrzymałość i funkcjonalność, a co za tym idzie wiele dziedzin zastosowania.

Dzięki wieloletniej współpracy z gospodarstwami szkółkarskimi zarówno w kraju jak i za granicami Polski firma Met-Szyk wypracowała uniwersalne modele ocynkowanych ogniowo siatek separacyjnych dostosowane do najpopularniejszych rozmiarów donic.

Siatki separacyjne na donice charakteryzują się regularnymi oczkami w dwóch rozmiarach – większe na umieszczenie donic, mniejsze jako dystans na ekspansję rośliny. Dysponując bogato wyposażonym parkiem maszynowym jako element wyposażenia wyginamy nóżki podtrzymujące siatkę

Jako producent wyrobów z drutu firma Met-Szyk jest w stanie dopasować gabaryty siatek do potrzeb Klienta. Zdając się jednak na doświadczenie zebrane przez lata współpracy z pionierami szkółkarstwa w Polsce uniwersalne wymiary siatek zostały dopracowane odpowiadając ergonomicznym wymiarom zagonów.

Siatki oraz nóżki wykonane są z drutu czarnego S235JRG. Całość finalnie wydana jest Klientowi na paletach w stanie surowym lub ocynkowane ogniowo.

Wejdź w poniższy link do serwisu You-Tube, aby zobaczyć prezentację siatek na doniczki